beşyaprak-dijital-antalya-sosyal-medya-ajansi

Referanslarımız

Beşyaprak Dijital’ de Antalya’da sosyal medya ajansı hizmeti veriyoruz.

Birçok müşterimize başarılı sonuçlar elde ettirdik. Referanslarımızla gurur duyuyoruz ve sizinle de bu başarı hikayelerini paylaşmak istiyoruz.

 

ytc-group
draselsedabal
lacostelogo

Başarılı Sosyal Medya Yönetimi

Müşterilerimiz arasında yer alan  Dr.Asel Seda Bal Clinic ve Ytc Group , bizimle çalışmaya başladıktan sonra sosyal medya hesaplarında etkileşimlerini artırdı ve yeni müşteriler kazandı. Bu başarıda bizim yürüttüğümüz sosyal medya yönetimi ve reklam kampanyalarının etkisi büyük oldu.

Sektörde Öncü Markalar

Sektörlerinde lider olan Dr.Asel Seda Bal Clinic  ve Chef Börek Lara gibi birçok marka, bizimle çalışarak sosyal medya hesaplarını etkili bir şekilde yönetti ve daha geniş kitlelere ulaşarak müşteri portföylerini genişletti.

İçerik Yaratımında Uzmanlık

Müşterilerimizden biri olan İmpex.Al , bizimle çalışarak içerik yaratımında profesyonel bir yaklaşım benimseyerek markalarının hedef kitlesine uygun içerikler paylaştı ve bu sayede sosyal medya hesaplarında takipçi sayısını artırdı.

Yaratıcı Kampanyalar

Z Nesil Girişimci, bizimle çalışarak yaratıcı bir sosyal medya kampanyası yürüttü ve müşteri memnuniyetini artırdı. Kampanyamızın yaratıcı fikirleri ve görselleri, markanın müşterileri arasında büyük ilgi gördü.

Etkin Analiz ve Raporlama

Müşterilerimizden biri olan Viga Design, bizimle çalışarak sosyal medya kampanyalarını etkin bir şekilde analiz etmemizi ve bunları raporlamamızı talep etti. Bu sayede kampanyalarımızın etkisini ölçerek daha verimli stratejiler geliştirdik ve müşterinin memnuniyetini artırdık.

Antalya’da sosyal medya ajansı olarak referanslarımızdan yalnızca birkaç örneği sizlerle paylaştık. Bizimle çalışarak siz de markanızı en iyi şekilde sosyal medyada temsil edebilir, potansiyel müşterilerinize daha geniş bir kitleye ulaşabilirsiniz.

 

bizi sosyal medyada takip edin

Sosyal medya hesabımızdan da bizlere ulaşabilirsiniz.

Sizde Beşyaprak Dijital Dokuşunu İstiyorsanız

Bizlere Ulaşın